• Kariéra

    Kariéra

    Náš tým roste jako z vody. Chcete-li být součástí mladého kolektivu, který miluje svoji práci, ozvěte se.

PRÁCE NA DPP/DPČ - Liberec:

PROJEKTANT - junior

V rámci této pozice budeš kreslit a upravovat projekty skutečného stavu, pasporty objektů nebo vykreslovat projekty objektů k dotačním žádostem. Ale není to pouze o práci na židli, podklady si budeš zajišťovat přímo na objektech, případně ve spolupráci s kolegy. Předpokladem je elementární znalosti stavebních materiálů a konstrukcí, dále je důležitá znalost některé z CAD aplikací.
Pozice je vhodná pro absolventy a studenty stavebních oborů.

NÁPLŇ PRÁCE:

• vykreslování nebo úprava projektové dokumentace stávajících budov
• zaměřování objektů
• koordinace výstupů s energetickým nebo dotačním specialistou
• kompletace projektů

POŽADUJEME:

• středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání stavebního směru
(vhodné i pro studenty VŠ)
• znalost čtení výkresů
• základní znalost práce v AutoCADu nebo ArchiCADu
• ŘP skupiny B
• zájem učit se novým věcem a rozvíjet se

NABÍZÍME:

• samostatné vedení jednotlivých zakázek
• kompletní zaškolení a pomocnou ruku
• práci v mladém kolektivu
• vlastní pracovní prostor v centru Liberce, kousek od Šaldova náměstí, možnost home office