• Consultora - O společnosti

    Consultora

    SPOLEČNOST, VE KTERÉ JE JEDINÝ BOSS. ZÁKAZNÍK.

JAK ŠEL ČAS

Kořeny společnosti sahají do roku 1999, kdy se firma převážně věnovala poskytování odborných služeb ve stavebnictví, a to od projektování až po realizace novostaveb či rekonstrukcí.

VIZE

Poskytovat služby na cestě k nemovitosti s vysokou přidanou hodnotou, které klientům šetří čas, prostředky a zajištují požadovanou kvalitu, stanovené termíny a cenu dané nemovitosti.
Neustále zkvalitňovat tým odborníků, který bude dostupný na celém území ČR.

TRH SE MĚNÍ, MY TAKÉ

Trend tlaku na ceny při krátkých dobách realizací nemusí nutně znamenat horší kvalitu. Poznali jsme, že klienti stále více potřebují systematické a komplexní služby při koupi, prodeji či výstavbě nemovitosti. Stavebnictví se změnilo, stejně jako naše služby a náš tým. Je plný schopných lidí.

CESTA KE SPRÁVNÉ NEMOVITOSTI

Dnes již neprojektujeme. Soustředíme se na navazující fáze. Vybíráme a zajišťujeme financování, radíme s výběrem nemovitosti, organizujeme výběrová řízení, kontrolujeme výstavbu, termíny, finance.

NADŠENÍ

Pracujeme v mladém kolektivu, kde vládne pozitivní nálada. Práce pro naše klienty nás táhne každý den vpřed. Baví nás to, co děláme. Přesvědčíme Vás o tom!

EFEKTIVITA

Jsme tak trochu posedlí efektivitou. Využíváme při tom nejnovější poznatky a moderní technologie. Co neměříme, to neřídíme.

ODBORNOST

Naše zaměstnání není shoda okolností. Pracujeme v oboru, který jsme vystudovali a který neustále pilujeme. A pracujeme, jak nejlépe umíme!

DŮVĚRA

Jedině dobře odvedenou prací můžeme zajistit náš cíl. Tím je spokojený klient, který se na nás opakovaně obrací. Buďte i Vy spokojeným klientem!