ZIMA 2017/2018: úvodní konzultace zdarma

Získejte úvodní konzultaci zdarma. Při úvodní konzultaci navštívíme váš dům a provedeme základní zaměření konstrukcí, které hodláte v rámci revitalizace měnit nebo zateplovat. Ještě na místě vás seznámíme s dalším postupem a mimo jiné zjistíte indikativní výši dotace.

Program Nová zelená úsporám je zejména výhodný pro účel revitalizace stávajících objektů. V rámci programu lze žádat o podporu na:

  • zateplení obvodových zdí,
  • zateplení podlahy na terénu,
  • zateplení střechy,
  • zateplení stropů a ostatních konstrukcí,
  • výměnu oken a dveří,
  • výměnu zrojů tepla,
  • instalaci solárních term. a fotovolt. systémů,
  • instalaci rekuperační jednotky

Nová zelená usporám

Kolik stojí kompletní vyřízení?

V této akci získáte úvodní konzultaci na místě zdarma. Pokud vás dále budou zajímat úvodní výpočty (není podmínkou), které určí, jaké jsou minimální podmínky na zateplení, budeme chtít částku 4.132,- (5.000,- vč. DPH). Kompletní dokumentace, úkony a služby nutné k vyřízení dotace pak budou stát dalších 10 – 50 tisíc Kč podle velikosti objektu a podoblastí dotace, ve kterých budete chtít žádat. Závaznou cenu zjistíte po úvodní konzultaci nebo si o ni můžete rovnou zavolat.

Akce úvodní konzultace zdarma končí již 15. 2. 2018.

Co je součástí ceny?

Dobrou zprávou že vše, co je potřeba k obstarání žádosti u Státního fondu životního prostředí. Jedná se zejména o přípravu kompletního energetického hodnocení a krycích listů s přehledem hodnocených prvků, projektová dokumentace zkreslená v úrovni, podrobnosti a podle metodiky dotačního programu. Dále se jedná o elektronické i fyzické podání na SFŽP, konzultace s fondem, pozice technického dozoru při kontrole dokumentace vzniklé při realizaci, kontrola fakturace, kontrola souladu použitých materiálů s projektem, příprava dokumentace k závěrečnému vyúčtování a vyhotovení závěrečné zprávy k proplacení dotace.

Mohu si dotaci vyřídit sám?

Ano. Budete však potřebovat osoby, které mají speciální oprávnění. Jedná se o energetického specialistu, inženýra s autorizací pro pozemní stavby a pravděpodobně i technického dozora. Budete také potřebovat dostatek volného času, abyste práci těchto profesí koordinovali a v případě potřeby dokumentaci po podání žádosti upravili ve lhůtě 30 dní.

Tyto starosti u nás odpadají tím, že si platíte kompletní službu. A aby to bylo fér, významnou část naší odměny si vyúčtujeme až společně s žádostí o proplacení dotace, tedy v době, kdy obvykle obdržíte dotaci na účet.

 

  Objednat konzultaci zdarma

Navštívíme Vás na adrese nemovitosti, kterou hodláte revitalizovat a vyčíslíme možnou dotaci a navrhneme další postup. Vše zdarma a nezávazně.

Z blogu

Odštěpení střediska sever - pobočka Liberec

Vážení klienti a partneři, v průběhu let se naše společnost Consultora stala klíčovým pomocníkem...

Celý článek

Zpracování Návrhu energetických opatření (NEO)

Zpracování Návrhu energetických opatření (NEO) Poradci Energetického konzultačního a informačního...

Celý článek

Nová zelená úsporám pokračuje!

Společnost Consultora bude od 12. října 2021 podávat žádosti v nové výzvě dotačního programu...

Celý článek