ZIMA 2017/2018: úvodní konzultace zdarma

Získejte úvodní konzultaci zdarma. Při úvodní konzultaci navštívíme váš dům a provedeme základní zaměření konstrukcí, které hodláte v rámci revitalizace měnit nebo zateplovat. Ještě na místě vás seznámíme s dalším postupem a mimo jiné zjistíte indikativní výši dotace.

Program Nová zelená úsporám je zejména výhodný pro účel revitalizace stávajících objektů. V rámci programu lze žádat o podporu na:

  • zateplení obvodových zdí,
  • zateplení podlahy na terénu,
  • zateplení střechy,
  • zateplení stropů a ostatních konstrukcí,
  • výměnu oken a dveří,
  • výměnu zrojů tepla,
  • instalaci solárních term. a fotovolt. systémů,
  • instalaci rekuperační jednotky

Nová zelená usporám

Kolik stojí kompletní vyřízení?

V této akci získáte úvodní konzultaci na místě zdarma. Pokud vás dále budou zajímat úvodní výpočty (není podmínkou), které určí, jaké jsou minimální podmínky na zateplení, budeme chtít částku 4.132,- (5.000,- vč. DPH). Kompletní dokumentace, úkony a služby nutné k vyřízení dotace pak budou stát dalších 10 – 50 tisíc Kč podle velikosti objektu a podoblastí dotace, ve kterých budete chtít žádat. Závaznou cenu zjistíte po úvodní konzultaci nebo si o ni můžete rovnou zavolat.

Akce úvodní konzultace zdarma končí již 15. 2. 2018.

Co je součástí ceny?

Dobrou zprávou že vše, co je potřeba k obstarání žádosti u Státního fondu životního prostředí. Jedná se zejména o přípravu kompletního energetického hodnocení a krycích listů s přehledem hodnocených prvků, projektová dokumentace zkreslená v úrovni, podrobnosti a podle metodiky dotačního programu. Dále se jedná o elektronické i fyzické podání na SFŽP, konzultace s fondem, pozice technického dozoru při kontrole dokumentace vzniklé při realizaci, kontrola fakturace, kontrola souladu použitých materiálů s projektem, příprava dokumentace k závěrečnému vyúčtování a vyhotovení závěrečné zprávy k proplacení dotace.

Mohu si dotaci vyřídit sám?

Ano. Budete však potřebovat osoby, které mají speciální oprávnění. Jedná se o energetického specialistu, inženýra s autorizací pro pozemní stavby a pravděpodobně i technického dozora. Budete také potřebovat dostatek volného času, abyste práci těchto profesí koordinovali a v případě potřeby dokumentaci po podání žádosti upravili ve lhůtě 30 dní.

Tyto starosti u nás odpadají tím, že si platíte kompletní službu. A aby to bylo fér, významnou část naší odměny si vyúčtujeme až společně s žádostí o proplacení dotace, tedy v době, kdy obvykle obdržíte dotaci na účet.

 

  Objednat konzultaci zdarma

Navštívíme Vás na adrese nemovitosti, kterou hodláte revitalizovat a vyčíslíme možnou dotaci a navrhneme další postup. Vše zdarma a nezávazně.

Z blogu

Cenový strop pro revize kotlů

Počínaje rokem 2016 musí každý provozovatel kotle s výkonem nad 10 kW zajistit kontrolu technického...

Celý článek

Kotlíková dotace 2019

Domácnosti, které topí velmi starými kotli na tuhá paliva, by neměly dlouho otálet. Od září...

Celý článek

ZIMA 2017/2018: úvodní konzultace zdarma

Získejte úvodní konzultaci zdarma. Při úvodní konzultaci navštívíme váš dům a provedeme základní...

Celý článek