Poslední možnost školení zdarma

V dubnu tohoto roku jsme rozjeli akci ŠKOLENÍ PENB ZDARMA, která platila jak pro stávající, tak nové obchodní partnery. Po těchto školeních jsme se setkali s kladnou odezvou ze strany Vás, realitních zprostředkovatelů, která nás nabíjí do dalších dnů. Na školení jste si nejvíce cenili objasnění významu PENB a jeho roli při prezentaci a prodeji nemovitosti.

 

Školení jsme sestavili na základech příslušných zákonů, především Zák. 406/2000 Sb. o hospodaření energií, novely 103/2015 SB. a stanovisek Státní energetické inspekce, která dozoruje vyhotovené PENB. Celé školení je vytvořeno pro praktické využití realitních zprostředkovatelů. Tak například nemusíte číst celý zákon, abyste znali povinnosti realitních kanceláří, nebo se dozvíte výjimky, kdy energetický štítek nemusí být vyhotoven, ani prezentován.

„Před školením jsem nevěřil, že lze prodat nemovitost na energetický štítek. A dnes se povedlo"
Martin Prouza, SČK


ENERGETICKÝ TIP!

Jako významnou přidanou hodnotu jste ocenili službu Energetický tip! Jedná se o samostatnou zprávu, která navrhuje opatření na snížení energetické náročnosti budovy z ekonomického hlediska. Tak například ve zprávě může zaznít doporučení, že kontaktním zateplovacím systémem EPS tl. 14 cm lze ušetřit určité procento nákladů na vytápění. Energetický specialista vždy navrhuje taková opatření, která mají nejzajímavější návratnost investice

NEZMEŠKEJTE ŠANCI

Školení realitních zprostředkovatelů týkající se PENB poskytujeme při objednání do konce června 2015 zdarma. Školení trvá 60 – 90 minut a obvykle probíhá v zázemí realitní kanceláře. Jediné, co stačí pro přihlášení na školení je objednávka na níže uvedeném kontaktu.

Milan Kaska
+420 775 979 207
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Z blogu

Odštěpení střediska sever - pobočka Liberec

Vážení klienti a partneři, v průběhu let se naše společnost Consultora stala klíčovým pomocníkem...

Celý článek

Zpracování Návrhu energetických opatření (NEO)

Zpracování Návrhu energetických opatření (NEO) Poradci Energetického konzultačního a informačního...

Celý článek

Nová zelená úsporám pokračuje!

Společnost Consultora bude od 12. října 2021 podávat žádosti v nové výzvě dotačního programu...

Celý článek